Witaj W Zielonej Dolinie

Chwilkę poczekaj...
     
 
Trochę o Zielonej Dolinie

Ośrodek wypoczynkowy ZIELONA DOLINA zlokalizowany jest na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, 2 km od Gminy Brudzeń Duży w miejscowości Janoszyce

Ciekawe ukształtowanie terenu, na którym znajduje się Ośrodek był inspiracją do nadania nazwy inwestycji. ZIELONA DOLINA nie jest przypadkową nazwą. Ośrodek usytuowany jest w naturalnie utworzonej przez krajobraz dolinie.

Natura

Teren Ośrodka otoczony jest z trzech stron lasem sosnowo-dębowym. Działka o powierzchni 1,77 Ha, położona jest 3 km od rzeki Skrwy - głównej atrakcji Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego.
W pobliżu ZIELONEJ DOLINY, znajdują się dwa połączone ze sobą jeziora, co roku skupiają one setki turystów dziennie, chcących skorzystać z kąpieli w upalne dni.
ZIELONA DOLINA to miejsce wypoczynku i rekreacji.


Atrakcje

Dla indywidualnych odbiorców przygotowane zostały również imprezy cykliczne. Każda niedziela miesiąca w Zielonej Dolinie to czas rodzinnego wypoczynku, połączonego ze zorganizowanymi zajęciami dla najmłodszych.

Dla naszych milusińskich przygotowany został również plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami czy basenem kąpielowym. Do dyspozycji naszych gości są również bar z napojami oraz ciepłymi przekąsami, a także dania grillowe w pełnym asortymencie.


Wypoczynek

Do dyspozycji gości przygotowane zostały 4 pięcioosobowe domki rekreacyjne, jak również wioska zdrowia z chatą solną czy sauną fińską.

Oferta ZIELONEJ DOLINY przygotowana została nie tylko z myślą o gościach indywidualnych. Lokalizacja Ośrodka pozwala również na zorganizowany wypoczynek grupowy m.in. dla firm, szkół czy przedszkoli.


Kontakt z Zieloną Doliną

ZIELONA DOLINA
09-414 Brudzeń Duży , Janoszyce 5A
powiat płocki

E-mail :
info@wzielonejdolinie.com.pl
osrodek@wzielonejdolinie.com.pl
Telefon :
Bożena : 516 962 257
Adam : 797 826 699

Zdrowa Wioska

Zdrowa Wioska to stworzony specjalnie dla Państwa Kompleks obiektów rekreacyjno - wypoczynkowych. Nasza wioska jest połączeniem czterech żywiołów: ognia, powietrza, wody i ziemi.Zdrowa Wioska w ZIELONEJ DOLINIE usytuowane jest w zacisznym i spokojnym miejscu, gdzie odwiedzający nas goście oprócz odnowy biologicznej i leczniczych walorów soli korzystają również z ciszy i spokoju urokliwego miejsca. Obiekty Zdrowej Wioski usytuowane są obok wzgórza lawendowo-wrzosowego, stanowiącego ciekawe połączenie leśnego krajobrazu z ofertą DOLINY.

Do dyspozycji gości oddajemy obiekty, dzięki którym nasi goście będą mogli skorzystać z inhalacji jodowych jak również z sauny czy kąpieli w beczce polskiej. Przystępując do programu odnowy biologicznej SPA na początek proponujemy wizytę w Chacie Solnej. CHATA SOLNA inhalacyjna-jodowa o wymiarach 10 m2 zbudowana jest na planie sześcioboku. Wykonana jest w całości z wysokogatunkowego drewna według skandynawskiej technologii.

Chata wyposażona jest w wygodne, siedziska. Pozwalają one na komfortowe przebywanie w środku przez dłuższy czas, nawet ośmiu osobom jednocześnie. W sześciu narożnikach umieszczono specjalne kosze wypełnione bryłami soli kłodawskiej i pakistańskiej. Odpowiednie ich podświetlenie tworzy niepowtarzalny nastrój wpływający relaksująco na uczestników seansu. Podłogę pokrywa gruba warstwa miejscowo podświetlanego grysu solnego. Wzdłuż styku ścian z sufitem przebiega wiklinowy kołnierz z drobnymi kruchami solnymi. Na środku zainstalowano tężnię pionową (od podłogi po sufit) wykonaną z witek brzozowych, po której spływa specjalny roztwór solanki jodowo-bromowej, odpowiedzialny za dyspersję jonów do atmosfery. Na ścianie przeciwległej do drzwi umieszczono wodospad z jonizatorem zawierający specjalny roztwór soli, będący dodatkowym źródłem emisji jonów ujemnych.

Chata Solna to miejsce o niepowtarzalnym, nastrojowym wnętrzu i mikro- klimacie, podobnym do tego przy tężniach w Ciechocinku, który ma zbawienne oddziaływanie na nasze ciało i psychikę. Chata Solna jest oryginalną i nowoczesną metodą zastosowania soli w celach leczniczych i relaksacyjnych. Już po kilkukrotnym odwiedzeniu chaty solnej można odczuć wyraźne, korzystne zmiany w samopoczuciu. Po prawie godzinnym seansie w Chacie Solnej zapraszamy do naszej Sauny. To obiekt w pełni przystosowany do przebywania max. 8 osób.

Dla naszych gości przygotowaliśmy godzinne seanse w trakcie trwania, których możliwe jest skorzystanie z kąpieli zarówno pod prysznicem jak i w Beczce Polskiej. Możliwa jest również kąpiel z przyjaciółmi w dużej 8-osobowej beczce polskiej, gdzie w zimę samemu dokłada się drewno do pieca, który podgrzewa wodę. Siedząc wygodnie w gorącej, parującej wodzie, delektując się urokami natury, w nieskończoność można zażywać takich kąpieli. To wszystko pomaga pozbyć się stresów i nerwowego napięcia, zmniejszyć lub wyeliminować ból i zmęczenie. Kończąc taki wypoczynek nie należy zapomnieć o spacerze po leśnych duktach, otaczających teren ZIELONEJ DOLINY.

Zastosowanie chaty solnej:
- Posiada działanie zdrowotne m.in. wzbogaca powietrze w jod, jony ujemne, niszczy szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje chorobo-twórcze
- Wskazana jest jako środek wspomagający leczenie schorzeń: astmy oskrzelowej, pylicy płuc, przewlekłego nieżytu nosa, gardła, krtani, przewlekłego i nawracającego zapalenia zatok, przewlekłego zapalenia płuc, chronicznego zapalenia oskrzeli, chorób naczyń i serca, zaburzeń metabolicznych, chorób wrzodowych żołądka i dwunastnicy, alergii, nerwic i stanów depresyjnych, schorzeń tarczycy, schorzeń skóry
- Działa kosmetycznie - sól jest środkiem konserwującym, przez co zapobiega starzeniu się skóry
- Działa relaksacyjnie - dzięki odpowiednio podświetlonym bryłom solnym oraz zainstalowanemu zestawowi audio wraz z odpowiednio dobraną muzyką

Atrakcje w dolinie

Atrakcje w dolinie

Plac zabaw
Z myślą o najmłodszych gościach został przygotowany plac zabaw z licznymi atrakcjami, możliwa jest obsługa animatora

Mini zoo


Zajęcia dodatkowe
W okresie zimowym w Zielonej Dolinie organizowane są kuligi z atrakcjami, w letnim zaś dolinia potrafi się zmieniać w przyjażne miejsce do oraganizacji wszelkiego rodzaju imprez zarówno dla starszych jak i najmłodszych.


Zielona Dolina jest idealnym mijscem aktywnego wypoczynku oraz kontaktu z maturą... Zapraszamy :)

Oferta noclegowa

Oferta indywidualna

Do dyspozycji gości przygotowane zostały 4 pięcioosobowe domki.
Dla naszych milusińskich przygotowany został również plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami czy basenem kąpielowym. Do dyspozycji naszych gości są również bar z napojami oraz ciepłymi przekąsami, a także dania grillowe w pełnym asortymencie.
Dla indywidualnych odbiorców przygotowane zostały również imprezy cykliczne. Każda niedziela miesiąca w Zielonej Dolinie to czas rodzinnego wypoczynku, połączonego ze zorganizowanymi zajęciami dla najmłodszych.

Pole namiotowe

Pole namiotowe w Zielonej Dolinie!!!!
Blisko jezior i rzeki, na terenie Brudzeńskiego parku Krajobrazowego w Zielonej Dolinie. Dopełnieniem pobytu jest możliwość korzystania z sauny, chaty solnej oraz beczki polskiej.

Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę!!! Nie zwlekaj. Zielona Dolina, przygotowała nietypowy w dzisiejszych czasach urlop na polu namiotowym z myślą właśnie o Tobie.

Proponujemy pobyt na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów i jezior.
Cisza, spokój i pełen relaks to atuty Zielonej Doliny.

Oferta grupowa

Oferta ZIELONEJ DOLINY przygotowana została nie tylko z myślą o gościach indywidualnych. Lokalizacja Ośrodka pozwala również na zorganizowany wypoczynek grupowy m.in. dla firm, szkół czy przedszkoli.

Oferta dla grup zorganizowanych obejmuje:
  • Kompleksową organizację pikników firmowych czy szkolnych
  • Wynajem domków rekreacyjnych
  • Możliwość wypożyczenia sprzętu motorowerowego
  • Biesiadowanie i grillowanie przy muzyce na żywo
  • Pieczenie kiełbasek przy ognisku
  • Przejażdżki bryczka po terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego
  • Możliwość wynajmu całej Wioski Zdrowia