Agencja Eventowa KANZO proponuje swoją pomoc w organizacji takich imprez. Proponujemy spływy kajakowe dla firm, rodzin i grup zorganizowanych, jak również inne formy wypoczynku w towarzystwie przyrody.
Spływy kajakowe to znakomita forma aktywnego wypoczynku oraz rekreacji. Zbliża i integruje uczestników, pozwala sprawdzić się w niecodziennych warunkach jak również, poprzez uzyskany wysiłek fizyczny, daje możliwośd pozytywnie się zmęczyć, naładować akumulatory endorfin i zdobyć niezapomniane wspomnienia.
Agencja Eventowa KANZO organizuje spływy kajakowe głównie w województwie mazowieckim (bazując na rzece Skrwie), ale w zależności od zapotrzebowania klienta, możemy przekroczyć te granice.
W ramach naszych usług proponujemy transport sprzętu oraz uczestników spływu, oferujemy zorganizowanie noclegu, wyżywienia oraz atrakcje dodatkowe, które udoskonalą ten wyjątkowy czas.
Do spływów wykorzystujemy tylko nowoczesny sprzęt cenionych firm. Idealnym zakończeniem dnia spędzonego na wodzie w towarzystwie dzikiej przyrody jest wieczorna biesiada przy ognisku z ciepłym grillowanym jedzeniem lub upieczonym samodzielnie w ognisku.

Szczegółowy plan imprezy oraz koszt ustalamy indywidualnie.

Chcesz udokumentować ten niezwykły czas spędzony w tak aktywny sposób? Mamy na to rozwiązanie. Oferujemy obsługę fotograficzną i wideofilmowanie imprezy.


Agencja Eventowa KANZO oferuje również:

  • Kajakowe wieczory panieńskie i kawalerskie
  • Sesje zdjęciowe na wodzie
  • Spływy rodzinne ( posiadamy dodatkowe siedziska dla dzieci)
  • Atrakcje dla najmłodszych
  • Imprezy z orkiestrą bądź dj-em
  • Gry i zabawy na terenie naszego ośrodka
  • Imprezy okolicznościoweMasz inny pomysł na organizację swojej imprezy, a nie znalazłeś go w naszej ofercie umieszczonej na stronie? Poinformuj nas o tym! Lubimy wyzwania, więc dołożymy wszelkich starao, aby sprostad Twoim oczekiwaniom!

Dlaczego my?

Jesteśmy młodą agencją i nasze działania zostały ukierunkowane na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy legalnie działającą agencją organizowane przez nas imprezy są w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

Rodzinnie

Zapewniamy również rodzinną atmosferę.

Kontakt

Tel: 516 962 226
lub 509 062 328

kanzo.event@gmail.com


Regulamin | Nasi Partnerzy